Dziękujemy wszystkim Prelegentom oraz Uczestnikom za udział w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej ENERGIA DZIŚ i JUTRO, która odbyła się 14 maja 2026 roku.
Szczególne wyrazy uznania kierujemy do Prelegentów za wysoki poziom merytoryczny wystąpień, ekspercką wiedzę oraz podzielenie się praktycznym doświadczeniem z obszaru energetyki. Dziękujemy również Uczestnikom za obecność i poświęcony czas. Mamy nadzieję, że przedstawione treści były wartościowym źródłem wiedzy i inspiracji do dalszych działań w branży.
Już dziś zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji oraz innych branżowych wydarzeniach!
Zapraszamy na stoisko SEP Bielsko-Biała na targach ENERGETAB 2026, które odbędą się w dniach 15-17 września.
Oglądaj nas na Facebooku ENERGETAB-u oraz w LinkedIn
Zobacz galerię zdjęć.





Wszystkich wyświetleń : 65883