MENU GŁÓWNE

ENERGIA DZIŚ i JUTRO

14 maja on-line

Dziękujemy wszystkim Prelegentom oraz Uczestnikom za udział w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej ENERGIA DZIŚ i JUTRO, która odbyła się 14 maja 2026 roku.

Szczególne wyrazy uznania kierujemy do Prelegentów za wysoki poziom merytoryczny wystąpień, ekspercką wiedzę oraz podzielenie się praktycznym doświadczeniem z obszaru energetyki. Dziękujemy również Uczestnikom za obecność i poświęcony czas. Mamy nadzieję, że przedstawione treści były wartościowym źródłem wiedzy i inspiracji do dalszych działań w branży.

Już dziś zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji oraz innych branżowych wydarzeniach!

Zapraszamy na stoisko SEP Bielsko-Biała na targach ENERGETAB 2026, które odbędą się w dniach 15-17 września.

Oglądaj nas na Facebooku ENERGETAB-u oraz w LinkedIn

Zobacz galerię zdjęć.

UWARUNKOWANIA
PRAWNE

EFEKTYWNOŚĆ
ENERGETYCZNA

WSPÓŁPRACA
Z SIECIĄ DYSTRYBUCJI

KIERUNKI
ROZWOJU

NOWOŚCI
PRODUKTOWE OZE


Zapraszamy do udziału w innych wydarzeniach organizowanych przez naszą firmę:

ENERGIA DZIŚ I JUTRO