MENU GŁÓWNE

Szanowni Państwo,

W imieniu Oddziału Bielsko-Bialskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich, które nieprzerwalnie od ponad 60 lat wspiera rozwój polskiej energetyki i przemysłu elektrotechnicznego oraz firmy ZIAD Bielsko Biała SA, organizatora największych w Polsce międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB, zapraszamy Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej pn. FOTOWOLTAIKA – DZIŚ I JUTRO.

Pierwsza część Konferencji odbyła się w dniach 26-27 maja 2021 r. w wersji on-line, a na drugą zapraszamy w dniu 15 września 2021 r. - już stacjonarnie - podczas targów ENERGETAB 2021 w specjalnie przygotowanej strefie OZE, która umożliwia udział w praktycznych pokazach rozwiązań PV.

UWARUNKOWANIA
PRAWNE

EFEKTYWNOŚĆ
ENERGETYCZNA

WSPÓŁPRACA
Z SIECIĄ DYSTRYBUCJI

KIERUNKI
ROZWOJU

NOWOŚCI
PRODUKTOWE OZE

Janusz Juraszek zdjęcie

Prezes Oddziału
Bielsko-Bialskiego SEP
 Janusz Juraszek 

ENERGETYKA to nasza wspólna sprawa!

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, łączymy to co najlepsze – fachową wiedzę członków SEP oraz doświadczenie w integracji branżowej firmy ZIAD Bielsko-Biała, dając możliwość dostępu do ugruntowanej wiedzy w przekazie on-line oraz możliwość nabycia umiejętności praktycznych poprzez udział w pokazach produktowych na Targach ENERGETAB jak i udział w dedykowanych szkoleniach.

prezes-ZIAD-B-B---

Prezes ZIAD
Bielsko-Biała SA
Dariusz Mrzygłód

Transmisja konferencji FOTOWOLTAIKA – dziś i jutro będzie realizowana z Centrum Konferencyjnego firmy ZIAD Bielsko-Biała SA. Jej hybrydowa formuła umożliwi dostęp dla szerokiego grona odbiorców ze środowisk zarówno instytucji państwowych, samorządowych, firm jak i prywatnych podmiotów tworzących rynek fotowoltaiczny.